Tel: : +48 691 403 348
E-mail : info@kcc.pl

O nas

    Home / O nas

O nas

KCC POLSKA SP. Z O.O.

KCC (Korea Chemical Company) powstała w 1958 roku i jest dziś drugim koncernem chemicznym tej branży na świecie. Doskonała jakość produktów zapewnia KCC pierwsze miejsce w rozwiazywaniu problemów zabezpieczeń antykorozyjnych w najtrudniejszych warunkach (np. ochrona środowiska transportu morskiego), co generuje wielomiliardowe obroty.

KCC, dzięki doskonałej jakości produktów i ich rozsądnej ceny jest wzorcowym przykładem technologicznej ekspansji koreańskiej firmy na rynek międzynarodowy. Fabryki w Azji, Ameryce i Australii dostarczają produkty do ochrony konstrukcji i obiektów eksploatowanych w ekstremalnych środowiskach, gdzie jest potrzebna bardzo długa gwarancja trwałości i niezawodne bezpieczeństwo antykorozyjne.

Efektywna aplikacja, zarówno bardzo cienkich powłok, jak i grubych czyni z farb KCC idealne rozwiązanie problemów technologicznych. Ich szybkie utwardzanie, nawet w warunkach odbiegających od standardowych (duża wilgotność i ujemne temperatury), pozwala na wykonywanie prac przy niestabilnej pogodzie. Doskonała jakość powłok za rozsądną cenę – to nasza dewiza.

 

W trosce o bezpieczeństwo współpracy z naszymi Klientami wprowadziliśmy Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS) oferowanych przez naszą Firmę towarów i usług.

Doskonała jakość powłok antykorozyjnych za rozsądną cenę